U heeft nog geen producten in uw winkelmand

  • voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
  • gratis bezorging boven de €30,-
  • gratis afhalen bij uw apotheek
Naar homepage

Healthypharm Ibuprofen Liquid Caps 400mg

Healthypharm Ibuprofen Liquid Caps 400mg

Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) worden genoemd. Deze geneesmiddelen bieden verlichting bij pijn en koorts.

3,95
Aantal

Op voorraad. Voor 16:00 besteld, morgen in huis

Productomschrijving

  Healthypharm Ibuprofen Liquid Caps 400mg bied verlichting bij pijn en koorts.

Lees voor gebruik de bijsluiter

Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter. Geneesmiddelen mogen helaas niet geretourneerd worden.

De online getoonde tekst en afbeelding dienen uitsluitend ter illustratie. Voor volledige, correcte en actuele productinformatie verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant zoals die bij het product wordt meegeleverd

Te gebruiken bij

  • Hoofdpijn
  • Acute migraine met of zonder aura
  • Spierpijn
  • Menstruatiepijn 
  • Koorts en pijn bij verkoudheid

Dosering

Ibuprofen HTP liquid caps mag niet worden gebruikt door adolescenten met een lichaamsgewicht lager dan 40 kg en door kinderen.
De gebruikelijke dosering voor volwassenen en adolescenten zwaarder dan 40 kg (12 jaar of ouder) is: 1 capsule (400 mg ibuprofen) tot maximaal 3 capsules per dag, indien nodig. Neem alleen een zodanige hoeveelheid capsules om uw symptomen te verlichten en laat minstens 6 uur tussen elke inname. Neem niet meer dan 3 capsules (1200 mg ibuprofen) in binnen 24 uur.

Gebruiksadvies

Ibuprofen liquid caps moet zonder te kauwen met voldoende water worden ingenomen.

Bijwerkingen

Zoals elk geneesmiddel kan ook dit geneesmiddel bijwerkingen hebben, al krijgt niet iedereen daarmee te maken. De meest voorkomende bijwerkingen zijn maagklachten, zoals brandend maagzuur, maagpijn en misselijkheid, diarree, braken, winderigheid en verstopping, en licht bloedverlies in maag en/of darmen dat in uitzonderlijke gevallen bloedarmoede kan veroorzaken.

Zie verder de bijsluiter.

Interacties

Sommige geneesmiddelen die de bloedstolling tegengaan (bijvoorbeeld acetylsalicylzuur/aspirine,warfarine, ticlopidine), sommige geneesmiddelen tegen hoge bloeddruk (ACE-remmers zoals captopril,bètablokkers, angiotensine-II-antagonisten), en zelfs sommige andere geneesmiddelen kunnen de behandeling met ibuprofen beïnvloeden of hierdoor worden beïnvloedt. Raadpleeg daarom altijd een arts voordat u ibuprofen in combinatie met andere geneesmiddelen inneemt.
Neem dit geneesmiddel niet in als u:

  • andere NSAID pijnstillers gebruikt (inclusief COX-2 remmers)
  • per dag meer dan 75 mg aspirine gebruikt

Zwangerschap / Borstvoeding

Bent u zwanger, denkt u zwanger te zijn, wilt u zwanger worden of geeft u borstvoeding? Neem dan contact op met uw arts of apotheker voordat u dit geneesmiddel gebruikt.

Contra-indicaties

Gebruik dit middel niet:

  • bij ernstige leverfalen, ernstige nierfalen of ernstige hartfalen
  • bij een bestaande maagdarmbloeding of maagzweer of als u eerder een maagzweer gehad heeft
  • als u ooit na gebruik van NSAID geneesmiddelen een bloeding of perforatie van uw maag of darmen heeft gekregen

Samenstelling

Ibuprofen (400 mg), macrogol 600, kaliumhydroxide, gezuiverd water. De andere stoffen in de capsulewand van dit middel zijn: gelatine, vloeibaar sorbitol, gedeeltelijk gedehydreerd (E420), inkt: opacode WB zwart NS-78-17821 (bevat ijzeroxide).

Beïnvloedt rijvaardigheid

Bestuur geen voertuig en gebruik geen machines als de volgende verschijnselen bij u optreden:duizeligheid, sufheid, draaiduizeligheid of problemen met het zien.

Inhoud

20 stuks

Verpakkingsvorm

Blister

Meer informatie

Wees voorzichtig of gebruik dit middel niet wanneer:

  • Overgevoeligheid voor ibuprofen of een ander bestanddeel van de omhulde tabletten. 
  • Astma-aanvallen als gevolg van het gebruik van ibuprofen in uw medische voorgeschiedenis of het bekend zijn met overgevoeligheid voor de groep geneesmiddelen waartoe ibuprofen behoort, de zogenaamde NSAIDs. 

Tijdens waterpokken (varicella) wordt aangeraden het gebruik van ibuprofen te vermijden.

Merk

Healthypharm

Hoe te bewaren

Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

Copyright © 2018 Service Apotheek Beheer. Alle rechten voorbehouden.
IDeal Visa Mastercard
Naar boven
Kies uw apotheek

Toegevoegd aan je winkelmand

Verder winkelen
of ga direct naar afrekenen
Verder winkelen
of ga direct naar afrekenen