U heeft nog geen producten in uw winkelmand

  • voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
  • gratis bezorging boven de €30,-
  • gratis afhalen bij uw apotheek
Naar homepage

Advil Liquid Caps 400mg

Advil Liquid Caps 400mg

Elke met vloeistof gevulde capsule bevat 400 mg ibuprofen.

7,85
Aantal

Op voorraad. Voor 16:00 besteld, morgen in huis

Productomschrijving

  Bent u lekker bezig, komt het opeens opzetten: stevige hoofdpijn of die vervelende migraine met kloppende hoofdpijn en als het extra tegenzit misselijkheid. Het verpest uw dag en belemmert uw functioneren. Advil Liquid Caps 400mg bieden snel verlichting. Want gewone tabletten moeten eerst oplossen, terwijl de werkzame stoffen in de Liquid Cap sneller vrijkomen. Dus kunt u weer gauw verder met uw bezigheden.

Lees voor gebruik de bijsluiter

Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter. Geneesmiddelen mogen helaas niet geretourneerd worden.

De online getoonde tekst en afbeelding dienen uitsluitend ter illustratie. Voor volledige, correcte en actuele productinformatie verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant zoals die bij het product wordt meegeleverd

Te gebruiken bij

  • Stevige hoofdpijn 
  • Migraine
  • Stevige pijn

Productvoordelen

  • Werkt snel
  • Makkelijk te slikken

Dosering

Dosering voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar:

  • Zonodig 1 capsule. Niet vaker innemen dan om de 4 uur. Niet meer gebruiken dan 3 capsules (1200 mg) per 24 uur. 

Niet voor gebruik door kinderen jonger dan 12 jaar.

Gebruiksadvies

Niet langer dan 10 dagen innemen, tenzij uw arts u dit adviseert. Als uw pijn of koorts verergeren of u nieuwe of ernstige symptomen krijgt, het gebruik stoppen en onmiddellijk contact opnemen met uw arts.

De capsules moeten met water worden ingenomen. 

Bijwerkingen

Hoofdpijn, duizeligheid, pijn in de bovenbuik, opgezette buik, misselijkheid en zuurbranden, allergische reactie zoals netelroos, huiduitslag en jeuk 

Zie de bijsluiter voor overige bijwerkingen.

Interacties

Gebruik dit geneesmiddel niet als u aspirine/acetylsalicylzuur in een dagdosering van meer dan 75 mg of andere NSAID-pijnstillers gebruikt.

Vertel het uw arts of apotheker als u een van de volgende geneesmiddelen gebruikt:  

  • antistollingsmiddelen (middelen die de bloedstolling tegengaan, zoals aspirine, warfarine, ticlopidine), vochtafdrijvende middelen (plastabletten - vergroten de hoeveelheid urine die u produceert) of bepaalde geneesmiddelen die een hoge bloeddruk verlagen (ACE-remmers zoals captopril, bètablokkers zoals atenolol, of angiotensine-II-receptorantagonisten zoals losartan), of andere geneesmiddelen, omdat deze geneesmiddelen en ibuprofen invloed kunnen hebben op elkaars werking
  • andere geneesmiddelen, zoals corticosteroïden (voor de behandeling van astma, huidaandoeningen en andere aandoeningen), trombocytenaggregatieremmers (doorgaans gebruikt als bloedverdunner om een beroerte of hartproblemen te voorkomen), hartglycosiden (voor patiënten met hartklachten), selectieve serotonineheropnameremmers (SSRI’s) of lithium (voor de behandeling van depressie), methotrexaat (voor de behandeling van bepaalde vormen van kanker en voor de behandeling van psoriasis of reumatoïde artritis), ciclosporine of tacrolimus (voor patiënten die een orgaantransplantatie ondergaan, en voor de behandeling van bepaalde huidaandoeningen), zidovudine (voor de behandeling van hiv-infectie), quinolonantibiotica (een klasse van antibiotica voor de behandeling van bepaalde infecties), fenytoïne (voor de behandeling van epilepsie) of antacida (maagzuurremmers, tegen indigestie). 

Vraag altijd een arts of apotheker om advies voordat u ibuprofen in combinatie met andere geneesmiddelen gebruikt.

Zwangerschap / Borstvoeding

Bent u zwanger, denkt u zwanger te zijn, wilt u zwanger worden of geeft u borstvoeding? Neem dan contact op met uw arts of apotheker voordat u dit geneesmiddel gebruikt.

Contra-indicaties

Gebruik dit middel niet:

  • bij ernstige leverfalen, ernstige nierfalen of ernstige hartfalen
  • bij een bestaande maagdarmbloeding of maagzweer of als u eerder een maagzweer gehad heeft
  • als u ooit na gebruik van NSAID geneesmiddelen een bloeding of perforatie van uw maag of darmen heeft gekregen

Samenstelling

Ibuprofen, macrogol 600, kaliumhydroxide, gedeeltelijk gedehydrateerd vloeibaar sorbitol, gelatine,, gezuiverd water, zwarte inkt (zwart ijzeroxide (E172), propyleenglycol, polyvinylacetaatftalaat, macrogol 400, ammoniumhydroxide), phosal (lecithine, triglyceriden (middellange keten) glycerol stereaat, oliezuur en ascorbylpalmitaat).

Inhoud

20 stuks

Verpakkingsvorm

Doordrukstrips

Meer informatie

Wees voorzichtig of gebruik dit middel niet wanneer:

  • overgevoeligheid voor ibuprofen of een ander bestanddeel van de omhulde tabletten 
  • astma-aanvallen als gevolg van het gebruik van ibuprofen in uw medische voorgeschiedenis of het bekend zijn met overgevoeligheid voor de groep geneesmiddelen waartoe ibuprofen behoort, de zogenaamde NSAIDs
  • wanneer u in de laatste 3 maanden van de zwangerschap bent
  • wanneer u lijdt aan colitis ulcerosa (ontsteking van de dikke darm) 

Merk

Advil

Sterkte

400 mg

Hoe te bewaren

Buiten het bereik en zicht van kinderen houden. Bewaren beneden 25°C in de oorspronkelijke verpakking ter bescherming tegen vocht.

Copyright © 2018 Service Apotheek Beheer. Alle rechten voorbehouden.
IDeal Visa Mastercard
Naar boven
Kies uw apotheek

Toegevoegd aan je winkelmand

Verder winkelen
of ga direct naar afrekenen
Verder winkelen
of ga direct naar afrekenen