U heeft nog geen producten in uw winkelmand

  • voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
  • gratis bezorging boven de €30,-
  • gratis afhalen bij uw apotheek
Naar homepage

Service Apotheek Paracetamol 500mg tablet

Service Apotheek Paracetamol 500mg tablet

Paracetamol SAM behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking

0,99
Aantal

Op voorraad. Voor 16:00 besteld, morgen in huis

Productomschrijving

 

Lees voor gebruik de bijsluiter

Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter. Geneesmiddelen mogen helaas niet geretourneerd worden.

De online getoonde tekst en afbeelding dienen uitsluitend ter illustratie. Voor volledige, correcte en actuele productinformatie verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant zoals die bij het product wordt meegeleverd

Te gebruiken bij

Paracetamol SAM wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts

Dosering

Volwassenen:

  • 1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag

Gebruik bij kinderen:

  • 4 - 6 jaar: ½ tablet van 500 mg per keer, maximaal 3-4 keer per dag
  • 6 - 9 jaar: ½ tablet van 500 mg per keer, maximaal 4-6 keer per dag
  • 9 -12 jaar: 1 tablet van 500 mg per keer, maximaal 3-4 keer per dag
  • 12-15 jaar: 1 tablet van 500 mg per keer, maximaal 4-6 keer per dag

Bijwerkingen

Zelden (komen voor bij minder dan 1 op de 1000 gebruikers):

  • Verschillende bloedafwijkingen, waaronder agranulocytose, trombopenie, trombocytopenische purpura, leukopenie en hemolytische anemie
  • Allergieën (exclusief angio-oedeem)
  • Afwijkende leverfunctie, leverfalen, levernecrose en geelzucht
  • Jeuk (pruritus), uitslag, zweten, purpura en netelroos/galbulten (urticaria)
  • Overdosering en vergiftiging
  • Depressie, verwardheid en hallucinaties
  • Tremor en hoofdpijn
  • Wazig zien
  • Oedeem
  • Bloeding, maagpijn, diarree, misselijkheid, braken
  • Duizeligheid, koorts en slaperigheid

Zwangerschap / Borstvoeding

Neem contact op met uw arts of apotheker voordat u dit geneesmiddel gebruikt.

Contra-indicaties

Bij allergie voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.

Samenstelling

Werkzame stof: paracetamol Hulpstoffen: microkristallijne cellulose (E460), polyvidon K90 (E1201), natriumcarboxymethylzetmeel en magnesiumstearaat (E470B

Inhoud

50 tabletten

Merk

Service Apotheek

Sterkte

500 mg

Copyright © 2019 Service Apotheek Beheer. Alle rechten voorbehouden.
IDeal Visa Mastercard
Naar boven
Kies uw apotheek

Toegevoegd aan je winkelmand

Verder winkelen
of ga direct naar afrekenen
Verder winkelen
of ga direct naar afrekenen